Оберіть пункт меню
Комбикорм

Комбікорм

Наше підприємство виробляє високоякісні, повнораціонні, екструдовані корми для птахів і тварин. Тепер Вам не треба думати чим і як годувати птицю та тварин, які інгредієнти краще додати, щоб птахи і тварини швидко росли, були більш плідними і здоровіше, ніж раніше. Ми виробляємо комбікорми для бройлерів, курей несучок, поросят і ВРХ. Для різного віку птахів і тварин розроблені спеціальні рецепти екструдованих комбікормів, які сприяють швидкому приросту, завдяки збалансованої кількості протеїну, вітамінів, поживних речовин і зменшують падіж, за рахунок відсутності шкідливих грибків і бактерій. При виробництві комбікормів ми НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО АНТИБІОТИКИ, так як при екструдованому методі виробництва всі шкідливі бактерії і грибки знищуються.

Повнораціонний екструдований комбікорм є екологічно чистий продукт, який не містить стимуляторів росту, антибіотиків, нетоксичний. До його складу входять: мікро- і макро елементи: кальцій, фосфор, натрій, калій, сірка, залізо, мідь, цинк, марганець, кобальт, йод, селен; вітаміни: A, D2, Е, К, B1, B2, В3, B4, B5, B6, B12, Bc, Н, С; поживні речовини: сирий протеїн, сирий жир, сира клітковина, лізин, метіонін + цистин, триптофан. Повнораціонний комбікорм покращує засвоюваність поживних речовин; виводить з організму тварин токсичні продукти травлення і підвищує загальну опірність організму; підвищує репродуктивні функції тварин, а також темпи зростання і розвитку молодняка.

Залежно від віку птахів і тварин їх годують різними видами комбікормів: ПРЕСТАРТЕР, СТАРТЕР, ГРОУВЕР, ФІНІШЕР, ФІНІШЕР ПЛЮС

До складу комбікормів входять:

 • Пшениця
 • Кукурудза
 • Макуха соєва
 • Шрот соняшниковий
 • Олія соєва
 • Вітамінно-мінеральний премікс
 • Амінокіслоти
 • Монокальцій фосфат
 • Сіль
 • Вапняк
 • Антиоксидант

Ми приділяємо велику увагу якості нашої продукції і контролюємо його на кожному етапі виробництва, починаючи перевіркою якості вхідної сировини, перевіркою якості в процесі виробництва і контролем готової продукції перед фасуванням та реалізацією. Для підтвердження якості наших комбікормів ми перевіряємо їх додатково в незалежній державній лабораторії ветеринарної медицини та лабораторії з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів.

Комбікорми нашої компанії виробляються на високоякісних екструдерах компанії BRONTO, обладнання яких поставляється в різні країни світу і відповідають всім необхідним вимогам. Так само на нашому підприємстві встановлено ваговий контроль і облік для точного дозування всіх компонентів при виробництві комбікормів, завдяки чому дотримується чітка рецептура і стабільно висока якість комбікормів.

Пакування і фасування комбікормів здійснюється в пеперові, багатошарові та міцні мішки вагою по 25кг и 10кг. Завдяки фасуванню в різні мішки дуже зручно використання комбікорму та його транспортування. Завдяки зважування на вагах з невеликою похибкою, відхилення по вазі при фасуванні складають менше 1%, що радує покупців нашої продукції.

Наш комбікорм – це готове рiшення для ваших тварин!

Технологія виробництва екструдованих кормів

Суть такої технології зводиться до отримання Корму шляхом расплавліванія і продавлювання матеріалу через спеціальний отвір. Для виробництва використовуються спеціальне обладнання - екструдери. У цих апаратах продукти піддають до впливу високих тисків. В даний час всі країни з розвиненим сільським господарством здійснюють виготовлення екструдованого корму для птиці та тварин. Це дозволяє збільшувати продуктивність, а також сприяє швидкому зростанню птиці і тварин. При такій обробці зерна, його поживність збільшується в рази. В процесі виготовлення корму він повністю знезаражується, тобто птиці хворіють в рази менше. Матеріал для корму піддається короткому, але інтенсивному механічному, термічному і впливу сильного тиску. Корм обробляється температурою 110-150 градусів, піддається тиску в 50 атм. Після цього відбувається механічне вплив на продукт, в результаті чого змінюється його хімічна і фізична структура. На виході з екструдера корм піддається різкому перепаду тиску, після цього маса сильно збільшується в розмірах. Корм стає більш засвоюваним і поживним. Тепер, щоб нагодувати птицю, потрібно значно менше продукту. Тобто, в процесі екструдування, вітаміни і мінерали зберігаються, а шкідливі бактерії повністю зникають. Процес дозволяє здійснювати обробку зерна будь-якої якості. На результат переробки не впливає вологість зерна і засміченість його іншими культурами. Так як при обробці зерна екструдером корм вже проходить процес перетравлення, шлунку птиці і тварин впоратися з перетравленням буде простіше, а енергія споживаного корму повністю йде на будівництво і підтримку організму птиці і тварин.

Застосування і переваги екструдованих кормів в птахівництві

Для розвитку галузі птахівництва необхідно використовувати нетрадиційні корми, так як в даний час спостерігається дефіцит основної сировини, яке включало б у себе протеїн, велику кількість мінералів і поживних речовин. Не так давно експертами було встановлено, що екструдовані корми це одне з правильних рішень, які є шляхом до поліпшення розвитку рівня птахівництва. Як показує практика, екструдування відмінно впливає на властивості корму, забезпечує його легку засвоюваність. Тобто, такий корм значно швидше принесе користь птиці, забезпечить їй швидке зростання і розвиток. Наприклад, якщо засвоюваність роздробленої пшениці складе 70%, то екструдованої до 95%. Такі корми використовуються в різних сферах тваринництва, особливо затребувані вони для годування птахів, свиней і молочних телят. Популярність і попит на екструдовані корми пояснюється підвищенням цін на продукти тваринництва.

Екструдований корм має безліч переваг, серед яких можна виділити наступні:

 • Легке і зручне транспортування, тривале зберігання;
 • Корм легко перетравлюється;
 • У його складі є всі життєво важливі компоненти, які зібрані в оптимальних пропорціях і невеликих кількостях;
 • При такій обробці знищуються всі шкідливі речовини, які можуть виробляти токсини або заразити птицю і тварин грибком.

При годуванні екструдованим кормом, істотно зростає продуктивність птиці. Зокрема, збільшується кількість і розмір яєць приблизно на 20%, при цьому витрата корму зменшується на 30%, а загибель птахів від шлункових захворювань знижується майже на 15%.

Застосування і переваги екструдованих кормів в свинарстві

Головним достоїнством екструдованих кормів є те, що вони засвоюється в організмі свині до 95%, а живильні речовини зі звичайного зерна в травній системі засвоюються лише на 50%. В ході екструкдіі вихідна сировина піддається відразу декільком видам впливу. На нього діє високий тиск, подрібнюючі механізми, висока температура. В результаті повністю змінюється сама структура корму. Крохмаль, який виступає одним з компонентів зерна, розпадається на моносахариди, які засвоюються в два рази ефективніше, ніж речовина в первинній формі. Білок і деякі інші корисні речовини також переходять в легко засвоювану форму. Варто відзначити, що під впливом температури в 110-150 градусів в процесі переробки знищуються всі бактерії і грибки, які потрапляють в екструдер з сировиною. При цьому мінімальна тривалість такого впливу не знижує кількість вітамінів, амінокислот і жирів в складі корму. Особливо популярні екструдовані склади при вигодовуванні молодняку свиней. У процесі переробки корм набуває особливі смакові якості і аромат, які підвищують апетит у тварин. При цьому змінена структура не вимагає окремих енерговитрат на переробку їжі.