Оберіть пункт меню

Відгуки наших клієнтів

Розміщено 15 лютого, 2019 р. Світлана Валентинівна м. Кринички.

Випадково натрапила на комбікорм від Дніпропетровського комбікормового заводу. Подобається те що він невеликий. Для ципляток підходить. Спочатку я подумала, що мої пташки захворіли. Заходжу а вони всі лежать. Як з'ясувалося пізніше вони просто наїлися. Їдять набагато менше, і найголовніше наїдаються. Тільки з комбікормом від Дніпропетровського комбікормового заводу (виробництво Україна) я дізналася справжній смак м'яса, як у бабусиних курей! Росли не по днях а по годинах так би мовити. Десь місяць я їм давала чистий комбікорм. А потім заважала на навпіл з меленим зерном ячменю, пшениці і кукурудзи. У чотири з половиною місяці ми побачили перші яйця !!! В 4,5 місяці! Для мене це щось !!! Півень важив 5,5 кг, курочки трохи менше. В середньому 4 кг. Я дуже задоволена.

Розміщено 19 березня, 2019 р. Ірина Іванівна м. Дніпро.

Я живу в селі і займаюся з вирощування курчат. Я завжди беру бройлерів. Довго я шукала комбікорм щоб був не дуже дорогий і при цьому містив б багато хороших корисних вітамінів і слава богу що знайшла. Корм дуже хороший і не дорогий. Спасибі виробникам, рекомендую всім хто займається курчатами.

Розміщено 2 квітня, 2019 р. Валентин м. Новомосковськ.

Вже 5-й рік ми живемо в приватному будинку. Не скажу, що мені це все дуже подобається, але варіантів поки немає. Доводиться і город тягнути і живність тримати. Маючи сарай та зерно я вважаю, що гріх не тримати як мінімум тих же бройлерів. Тим більше, за моїми дитячим спогадам, коли цим займалася бабуся все було не так вже й складно. Але реальність швидко опустила мене з небес на землю. По-старому виростити птицю не вийде. Починати потрібно з так званого випоювання. Годувати чим доведеться теж не варіант, від того ж пшона курчата паплюжать. Тому я намагаюсь купувати спеціальний комбікорм від Дніпропетровського комбікормів заводу.